NINA MĘŻYK

  • Dyplomowany psycholog i socjolog, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego. Wiedzę w dziedzinie studiów międzykulturowych poszerzała podczas studiów na Anadolu University oraz poprzez prowadzenie własnych badań akademickich w Berlinie.
  • Akredytowany coach ( ICF ACC), konsultant biznesu i trener umiejętności miękkich. Obecnie wykłada psychologię i coaching w Australian College of Applied Psychology w Sydney. Oferuje swoje usługi w języku angielskim i polskim, również za pośrednictwem Skype.
  • Praktykuje coaching niedyrektywny, zgodny ze standardami i etyką ICF. Współpracuje z klientami indywidualnymi ( life coaching), jak i biznesowymi- między innymi z branż FMCG, R&D, prawniczej oraz administracji rządowej.
  • Specjalizuje się w kształtowaniu umiejętności liderskich oraz wspomaganiu planowania strategicznego w biznesie. Posiada głęboką wiedzę i doświadczenie w tematyce zarządzania wielokulturowością, procesów adaptacji kulturowej w nowym środowisku pracy i komunikacji międzykulturowej.
  • Jej pasją są podróże z plecakiem w nieodkryte zakątki świata. Dla odprężenia czytuje soczyste kryminały, choć jej własne opowieści z wypraw mrożą czasem krew w żyłach. Ceni sobie dobrą muzykę i wypoczynek na łonie natury.

 

Barbara Kozynacka Copyright Reserved 2014