REFERENCJE/ OPINIE KLIENTÓW

 

Te i inne opinie na mój temat znajdziesz na stronie "Dobry Coach"

 

Basia zdobyła moje zaufanie niemal natychmiast. Odczarowała mi coaching po moich pierwszych mocno nieudanych próbach. Jest bardzo profesjonalna a jednocześnie tworzy pozytywną atmosferę, w której udaje się przebrnąć nawet przez te najtrudniejsze tematy. Polecam gorąco! Basiu, dziękuję za pomoc.

Emilia- specjalista ds.zakupów

 

Spotkanie z Basią stało się naprawdę odmianą mojego życia :) nawet z tym, że miałam negatywne doświadczenie coachingu wcześniej - od pierwszego naszego spotkania miałam pełne zaufanie do Basi, czułam że ta osoba naprawdę interesuje się mną i moją sprawą! Nie było żadnego "naciągania" albo traktowania jako "klienta biznesowego". Gdy kontaktowałam się z Basią myślałam tylko o job-coachingu, który naprawdę odmienił mnie (o ile tego chciałam i bałam się to zrobić "samodzielne") i wielką cześć mojego życia. Polecam coaching wszystkim, którzy gotowi naprawdę pracować nad sobą i nad osiągnięciem własnych celów. Szczególnie polecam coach'a Barbare - dla tych, którzy szukają zawodowego coach'a i miłej osoby, w towarzystwie której odmienić własne życie jest zdecydowanie łatwiej! :)

Diana- kucharz

 

"Sięgnąłem" po coacha w trudnym dla siebie momencie kiedy wiedziałem, że sam sobie nie poradzę. Sesje z Basią pozwoliły mi jasno zobaczyć sytuację i podjąć ważne decyzje.Po jakimś czasie zorientowałem się jednak, że coaching z Basią dał jeszcze jeden dodatkowy efekt. Mianowicie zmieniłem relacje z sobą samym na bardziej pozytywne. Po jakimś czasie przeniosło się to na relacje rodzinne. Mam wrażenie, że stało się to dzięki temu, że w jakiś sposób przeniosłem proces coachingu, rozmowę coachingową prowadzoną przez Basię do swojego wewnętrznego dialogu, który wcześniej bywał dosyć burzliwy a teraz jest łagodny i rzeczowy.

Borys- Zielonabrygada.pl

 

Basia Kozynacka jest coachem o świetnej intuicji. Zadaje doskonałe pytania, podąża za Klientem, pracuje nieszablonowo, a równocześnie skutecznie. Potrafi cierpliwie słuchać na najgłębszym poziomie, po to, aby zadać odpowiednie pytanie we właściwym momencie. Doskonały kontakt, umiejętność budowania zaufania, a przede wszystkim: naturalność i serdeczność- to według mnie główne atuty Basi.

Jakub Rozbicki, coach ICF (ACC), ICC, CCLP, mentor ICF

 

Basia jest coachem bardzo intuicyjnym i poukładanym. Odbyte z nią sesje zakończyły się pełnym sukcesem i moją olbrzymią satysfakcją z uzyskanych celów. Pytania, które zadaje są bardzo celne i zawsze skłaniają do głębokiej refleksji. Bez wątpienia w relacji coachingowej jest dobrym obserwatorem, umie dostrzegać istotne szczegóły. Posiada niesamowity dar jakim jest dobre budowanie relacji już od pierwszego spotkania, a przy tym posiada bardzo silną osobowość i doskonałe poczucie humoru. 

 Klaudia, lat 25 trener, doradca zawodowy i edukacyjny

 

Basia jest osobą, z którą bardzo szybko złapałem kontakt. Od początku czułem, że zależy jej na stworzeniu relacji opartej na zaufaniu i otwartości. Pełna ciepła i życzliwości jest dla mnie kimś przed kim mogłem się nie tylko wygadać ale poczuć się słuchanym i akceptowanym w kwestiach które są dla mnie trudne. To było najcenniejsze wsparcie jakie dostałem. Podczas sesji miałem sporo przestrzeni do pracy własnej na metodach i ćwiczeniach, które proponowała Basia. Właściwie ciągle miałem poczucie, że wszystko działo się w mojej głowie a coach tylko utrzymywał moją uwagę na problemie który chciałem rozwiązać. Nie było doradzania, naciskania, popędzania – pracowałem w swoim tempie nad tym co w danym momencie było istotne ale zgodne z założonym przeze mnie celem na początku sesji. Dzięki pytaniom (nieraz trudnym) mogłem z dystansu na nowo spojrzeć na sprawy co do których naprawdę nie wiedziałem jak się zabrać. Przyzwyczajanie się do patrzenia z różnych kątów widzenia, dochodzenie do tego co jest dla mnie ważne i jakie mam możliwości w działaniu na własnych warunkach było dla mnie odkrywaniem całkiem nowych perspektyw. Coaching okazał się dla mnie dużą podporą w odchodzeniu od schematu MUSZĘ na rzecz tego co CHCĘ." 

Marek 40 lat, pracownik administracji publicznej

 

Uważam, że jesteś właściwą osoba do na stanowisku coacha. Spotkania, które razem odbyłyśmy pomogły dostrzec mi rzeczy, które z pozoru są małe ale jednak odgrywają wielka role w moim życiu i Ty właśnie pomogłaś mi to zrozumieć. Skupiałyśmy się na rzeczach, których się nie spodziewałam i nigdy bym o nich sama nie pomyślała. Spotkania z Tobą otworzyły mi oczy na drogi, którymi teraz sama mogę podążać. Dziękuję Ci bardzo za pomoc. Życzę samych sukcesów, 

 Sabina, lat 30 menadżer kawiarni

 

"Coaching? Czemu nie?" pomyślałam, gdy koleżanka mi powiedziała o Basi. Byłam ciekawa jak to wygląda. I to była najlepsza rzecz, która mnie mogła w tym czasie spotkać. To był straszny okres w moim życiu. Teraz, aż ciężko mi w to uwierzyć i od razu się uśmiecham - nie pamiętam swoich złych emocji i tego, w jakim byłam stanie. Odnalazłam swoją drogę, swoje "ja" po tym, gdy nic się nie układało w moim życiu, nie miałam przy sobie nikogo, wszyscy zawodzili i nie wiedziałam co mam robić. Basia postawiła mnie do pionu :) To niesamowite ile można zrobić z ludzką psychiką... Basia jest osobą idealnie nadającą się do tego co właśnie robi. Jest bardzo ciepłą, spokojną osobą. Skromną - mówi, że to wszystko ja sama zrobiłam, ale ja tak nie uważam ;) Potrafi słuchać, co jest bardzo ważne. Sama sobie się dziwiłam, że przed zupełnie wtedy obcą osobą mogę się tak otworzyć, bo jestem osobą nieśmiałą i ciężko mi komuś zaufać. Myślę, że to mówi wszystko. Naprawdę bardzo się cieszę, że Basię poznałam. Wiele jej zawdzięczam. Jestem inną, lepszą wersją samej siebie. Basia 'wyciągnęła' ze mnie to co najlepsze. Pomogła. Po prostu - niesamowite to wszystko! :) 

 Joasia, lat 22 koordynator ds. aptek

 

To, że Basia zaistniała w moim życiu, to wielkie szczęście. Byłam "lekko" zagubiona w swojej chaotycznej codzienności, pozbawiona jakiegokolwiek kierunkowskazu czy dalekosiężnego planu. Zaczynałam na poważnie zastanawiać się, co dalej zrobić ze sobą, jak zamienić wady w zalety. I wtedy pojawiła się Ona-Basia!!! XXI wiek okazał się być niezwykle pomocy w kontakcie, ponieważ kontakty były możliwe wyłącznie poprzez Skype'a. Nigdy nie zdarzyło się, by była spóźniona czy niezadowolona z kontaktu ze mną - mało tego, do każdego spotkania przystępowała z rzadko spotykanym zaangażowaniem i nieukrywaną chęcią pomocy. Jak mi pomogła? W sposób, w jaki nie pomógł mi nikt z mojego najbliższego otoczenia. Pokazała, jak można być asertywną i to w sposób, który jest zrozumiały dla każdego odbiorcy. Uzmysłowiła mi, że moje życie zależy przede wszystkim ode mnie, a nie od innych czynników, jakimi są chociażby oddziaływania innych ludzi. Nie ukrywam, że stała się dla mnie inspiracją - podjęłam decyzję, by pójść na studia trenerskie, by pomagać innym tak samo, jak Basia pomogła mi… Dziękuję Ci

 Ania lat 27, specjalista ds. windykacji

 

Miałam niewątpliwą przyjemność uczęszczać na spotkania coachingowe z Panią Barbarą. Było to bardzo sympatyczne oraz zdecydowanie owocne w skutkach :)To osoba jak najbardziej godna polecenia. Jako coach spełnia swoją funkcję naprawdę rewelacyjnie :) cechuje ją niespożyta pozytywna energia, która aż motywuje do wcielania w życie wniosków, które to maja pozytywne odzwierciedlenie w późniejszych etapach osobistego rozwoju :) Tą przemiłą współpracę oceniam na szóstkę z plusem i serdecznie zachęcam wszystkich. 

Edyta, lat 29 asystentka stomatologiczna/ technik RTG

 

Coaching z Basią był dla mnie nowym i cennym doświadczeniem. Szybko nawiązaliśmy dobry kontakt, czułem się swobodnie, Basia dała mi dużo przestrzeni, miałem tyle czasu ile potrzebowałem, mogłem ze spokojem zatrzymać się i przyjrzeć swoim myślom i emocjom. Równocześnie byłem zaskoczony użytecznością i trafnością ćwiczeń jakie wykonywaliśmy na sesjach. To co krążyło w mojej głowie zostało uporządkowane, odkryłem również kilka rzeczy które mnie powstrzymywały od podejmowania konkretnych działań. Dzięki sesjom wyznaczyłem swojej życiowe priorytety, przygotowałem plan realizacji swoich marzeń i co najważniejsze podjąłem pierwsze działania. Polecam coaching z Basią tym którzy wiedzą co chcą zmienić w swoim życiu, ale nie wiedzą od czego zacząć.

Jacek, lat 32 przedstawiciel handlowy

Barbara Kozynacka Copyright Reserved 2014